Krok za krokem k vaší vysněné postavě

aneb

hubneme s bylinkami

PŘEČTĚTE SI NÁVOD JAK ZHUBNOUT BEZ JOJO EFEKTU A MNOHO DALŠÍHO

0
si ho již stáhlo

Pokud už vás nebaví jíst krekry a cpát se jen zeleninou a ovocem, nebo držet nějakou drastickou dietu, tak jste tu správně.

Mám pro vás návrh:

začněte číst a pomalu se rozlučte se svýma špíčkama 🙂 Netvrdím, že se jedná o zázračnou pilulku, která udělá vše za vás, ale určitě vám tu cestu usnadní a hlavně urychlí! Tak směle do toho 🙂

REFERENCE

Na ebooku "Krok za krokem k vysněné postavě aneb hubneme s bylinkami" mě zaujalo několik pasáží. Prvotně příběh autorky, ve kterém se vžívám v tu chvíli do její situace před a jak to má nyní. Co mě velmi pobavilo a zároveň bylo velmi skvěle a jednoduše ukázané, že Helena vlastně udělala případovou studii se třemi lidmi, jak hubnuli. Moc se mi líbí to, co si mnoho lidí vůbec neuvědomuje, že je lepší mít méně cm i při stejné váze, než mít méně kg, ale více cm v pase či bocích. Toto je cesta k lepšímu zdraví. A to proč se tyto bylinky nedají sehnat v lékárně? No mě je to jasné už dávno, ale uvědomuji si, že mnoho lidem ne a Helenka to jednoduše popisuje, kdy to snad musí dojít každému 🙂 Přeji mnoho čtenářů, kteří díky bylinkám dojdou ke zdraví a lepší postavě.

Radka Krosnářová

Helenka v eBooku na konkrétnych prípadoch ukazuje, ako sa schudne s pomocou prírodných produktov OKG. Nájdete tu rady a tipy, ktoré pri chudnutí určite pomôžu. Veľmi sa mi páčil tip na vypísanie si vlastných cieľov a motivácie pri chudnutí, pretože si myslím, že to je jedna z najdôležitejších otázok pri chudnutí. A veľmi oceňujem aj podrobné vypísanie zloženia jednotlivých produktov. Určite odporúčam prečítať tým, ktorí sa zaujímajú o prírodne produkty, či chudnutie, verím, že si v ňom každý nájde to svoje.

Lenka Rumanová, www.lenkarumanova.sk

E-book "Krok za krokem k vysněné postavě aneb hubneme s bylinkami" je napsaný velmi čtivě a rozhodně předčil mé očekávání. E-booků na podobné téma jsem četla několik, tenhle ale výrazně ostatní převyšuje. Doporučuji všem, kterým je blízké téma zdraví , bylinky a jdou cestou přírodního řešení.

Radka Volfová

V eBooku jsou uvedeny přímé zkušenosti s procesem hubnutí.Hubnutí nevyznívá jako věda,ale součást dalších procesů. Kromě konkrétního návodu je zde spousta informací o fungování bylinek v těle a jejich-našem přístupu.

Michaela Patíková